تولدت مبارک

امروز 13 مهر ماه 1391 ساعت 12:12 دقیقه ظهر  پسرک من 4 ساله میشه. گل پسر مامان تولدت مبارک امیدوارم 100 ساله بشی.

باورم نمیشه 4 سال گذشته باشه. انگار همین دیروز بود یه پسر چرب و چیلی و قرمزو بهم نشون دادن  و منم اولین چیزی که به همسر گفتم این بود که چقدر خوشگله مثل مامانای دیگه فکر میکردم بچه ام از همه بچه ها خوشگلتره.مژه خوب مگه چیه به چشم من خوشگل اومد قربون دست و پای بلوریش.

توی این 4 سال روزای خوب داشتیم روزای بد هم داشتیم اما خوبیهاش به بدیهاش می چربیده.

خدارو شکر می کنم به خاطر داشتن نعمت به این بزرگی.

خدارو شکر می کنم که پسرکم سالم و سر حاله.

خدایا کمکم کن تا به آرزوهایی که براش دارم برسم.

خدایا کمکم کن تا شاهد پیشرفت و موفقیتش باشم.

خدایا پسرکمو به خودت می سپارم. امیدوارم در پناه خودت همیشه شاد و سلامت باشه.

آرتین خیلی خیلی زیاد بزرگ شده و متحول. اینقدر تغییر کرده که نمی دونم از تغییراتش چه جوری باید بنویسم. خیلی منطقی و عاقل شده. خیلی خیلی زیاد مودب و حرف گوش کنه که این خصوصیتش به چشم همه حتی غریبه ها که برای چند دقیقه می بیننش هم میاد. بییشتر کارهاش رو خودش انجام میده از حمام رفتن و دستشویی رفتن تا کفش و لباس پوشیدن. عاشق یادگیری هر چیزی.

عاشق نقاشی کشیدنه نقاشی کشیدنش خیلی پیشرفت کرده و قراره توی مهد کلاس نقاشی بره البته به پیشنهاد خانم مدیر  و در صورتیکه خود آرتین رضایت داشته باشه. علاقمند به نوشتنه و حروف و اعداد انگلیسی رو در حد توانش می نویسه و می شناسه. حروف فارسی رو هم در حد اینکه اسم خودشو می شناسه یاد گرفته شده.

به شدت بچه تمیز و مرتبیه و البته به قول خودش یه وقتایی شیطون گول میزنه و خوب دیگه ... ولی به سرعت معذرت خواهی می کنه و کار درست رو انجام میده.

راستش این همه تغییر برای ما هم خیلی حیرت انگیزه و من درصد زیادی از این تغییرات را نتیجه زحمات خانم قاضی زاده و خاله شبنم عزیز می دونم. آرتین از وقتی رفت مهد زلال خیلی عوض شد و من واقعا از این انتخاب راضی  و خوشحالم و جالبتر اینکه آرتین خودش هم مهد رو دوست داره و لذت می بره. دوستای زیادی پیدا کرده ولی همچنان صمیمی ترین دوستش ایلیاست.

جشن تولدش یکشنبه توی مهد برگزار میشه و خیلی خوشحاله. جای همه دوستای مهربون وبلاگی آرتین خالیه.

 

این یه موشه که پنیرشو با نخ به پشتش بسته

فکر نکنین یادش رفته دهنشو بکشه ها این آدمه دهنشو بسته

پنج انگلیسی

سه انگلیسی

شنیدین میگن بچشون از دیوار راست میره بالا ؟ حالا ببینین نیشخند

آرتین و ایلیا پارک ملت

آرتین باغ دماوند

با عکسای تولد بر میگردم

 

/ 7 نظر / 83 بازدید
رها

تولدت مبارک آرتین جون همیشه سلامت باشی بعلاوه همه آرزوهای قشنگی که مامان گفت

مونا مامان رادین

عزیز دلم تولدت مبارک [ماچ][گل][قلب] مبارک باشه پسر کوچولوی 4 ساله نازنین دوست داشتنی [ماچ][گل] برات بهترینها رو آرزو میکنم و امیدوارم سالیان سال این روز رو در کنار پدر و مادر عزیزت جشن بگیرید و شاهد بزرگ شدن وبالیدنت باشیم عزیزم [گل] روشنک جون 4 سال مادری بر تو مبارک باشه دوست خوبم منتظر عکسهای تولد شاهزاده کوچولو هستم [ماچ]

مامانش

تولد آرتین گل مبارک باشه.باید بگم آرتین واقعا خوشگله و فقط مامانش نیست که اینو میگه! امیدوارم شما و ارتین به همه ارزوهاتون برسین و همیشه خوب و خوش باشین

سمیرا

عزیز دلم تولدت مبارک الان توی مهد تولدته و داره بهت خوش میگذره

سمانه

________________.###* _____________.*###### _____________*###### ___________*####### __________*########. _________*#########. _________*######*###* ________*#########*## _______*##########* *# _____*###########_____* ____############ ___*##*######### ___*_____######## __________####### ___________*###### ____________*#####* ______________*####* ________________*###* __________________*##* ____________________*##. _____________________*##. ______________________.## ______________________.###. ____________________.######. __________________._##*___*##.

پونه

سلام آرتین جون امروز روز توههههههههههههههه پس روزت مبارکههههههههههههههههههههههههههه